Francie v prosinci - luxusní dovolená

Apartmány Les Balcons Le Haut

Francie v prosinci - luxusní dovolená

Val Cenis | Francie
vlastní doprava
🍽️ bez stravy
📅 8 dní (7 nocí) luxusní dovolené
31. prosince - 7. ledna 2023

10 836 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Apartmány Les Balcons Le Haut - Francie v prosinci - luxusní dovolená v termínu od 31.12.2022 do 07.01.2023.

Apartmány Les Balcons Le Haut

Apartmány Les Balcons Le Haut - Francie v prosinci - luxusní dovolená

Val Cenis | Francie
vlastní doprava
🍽️ bez stravy
📅 8 dní (7 nocí) luxusní dovolené
31. prosince - 7. ledna 2023

11 331 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Apartmány Les Balcons Le Haut - Francie v prosinci - luxusní dovolená v termínu od 31.12.2022 do 07.01.2023.

5-Dňový Silvestrovský Zájazd Do Paríža

5-Dňový Silvestrovský Zájazd Do Paríža - Francie v prosinci - luxusní dovolená

  Paříž | Francie
  autobus
  🍽️ snídaně
  📅 5 dní (4 noci) luxusní dovolené
  29. prosince - 2. ledna 2023

  4 920 Kč

  Zobrazit detail ►

  Popis:

  Dovolená v 5-Dňový Silvestrovský Zájazd Do Paríža - Francie v prosinci - luxusní dovolená v termínu od 29.12.2022 do 02.01.2023.

  Paříž - Víkendy

  Paříž - Víkendy - Francie v prosinci - luxusní dovolená

   Paříž | Francie
   ✈ letecky Praha
   🍽️ snídaně
   📅 4 dny (3 noci) luxusní dovolené
   29. prosince - 1. ledna 2023

   14 734 Kč  14 439 Kč

   Zobrazit detail ►

   Popis:

   Dovolená v Paříž - Víkendy - Francie v prosinci - luxusní dovolená v termínu od 29.12.2022 do 01.01.2023.

   Paříž Od A Po Z

   Paříž Od A Po Z - Francie v prosinci - luxusní dovolená

    Paříž | Francie
    autobus
    🍽️ snídaně
    📅 5 dní (4 noci) luxusní dovolené
    7. prosince - 11. prosince 2022

    6 859 Kč

    Zobrazit detail ►

    Popis:

    Dovolená v Paříž Od A Po Z - Francie v prosinci - luxusní dovolená v termínu od 07.12.2022 do 11.12.2022.

    Kouzelný Silvestr v Paříži - romantika ve městě lásky

    Kouzelný Silvestr v Paříži - romantika ve městě lásky - Francie v prosinci - luxusní dovolená

     Paříž | Francie
     autobus
     🍽️ dle programu
     📅 5 dní (4 noci) luxusní dovolené
     29. prosince - 2. ledna 2023

     3 470 Kč

     Zobrazit detail ►

     Popis:

     Dovolená v Kouzelný Silvestr v Paříži - romantika ve městě lásky - Francie v prosinci - luxusní dovolená v termínu od 29.12.2022 do 02.01.2023.

     Alsaská zimní pohádka o víně

     Alsaská zimní pohádka o víně - Francie v prosinci - luxusní dovolená

      Alsasko | Francie
      autobus
      🍽️ bez stravy
      📅 3 dny (2 noci) luxusní dovolené
      9. prosince - 11. prosince 2022

      6 590 Kč

      Zobrazit detail ►

      Popis:

      Dovolená v Alsaská zimní pohádka o víně - Francie v prosinci - luxusní dovolená v termínu od 09.12.2022 do 11.12.2022.

      Zobrazeno 1-7 z celkem 7

      Top nabídky

      Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 7 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

      Luxusní Francie v prosinci - luxusní dovolená

      Francie v prosinci - luxusní dovolená - nejlepší recenze

      Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Francii? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Apartmány Les Balcons Le Haut v letovisku Val Cenis. Termín odjezdu/odletu je v sobotu 31. prosince 2022 a datum příjezdu/příletu je v sobotu 7. ledna 2023. Pobyt je v délce 8 dní - 7 nocí s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 11 331 Kč bez stravy. Tato lákavá nabídka týdenního pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci ve Francii a o podmínkách dovolené v Apartmány Les Balcons Le Haut v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Do lokality Val Cenis, kde se ubytování Apartmány Les Balcons Le Haut nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First MinuteSilvestr 2022/2023, ve Francii.

      Nejlevnější Francie v prosinci - luxusní dovolená

      Nejlevnější Francie v prosinci - luxusní dovolená

      Nejlevnější dovolenou Francie v prosinci - luxusní dovolená pořídíte v ubytování Kouzelný Silvestr v Paříži - romantika ve městě lásky. Svou rekreaci s odjezdem/odletem ve čtvrtek 29. prosince 2022 a příjezdem/příletem v pondělí 2. ledna 2023 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 3 470 Kč. Rekreace v resortu Paříž je v délce 5 dní - 4 nocí je a se stravou formou dle programu. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci ve Francii a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Kouzelný Silvestr v Paříži - romantika ve městě lásky v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Kouzelný Silvestr v Paříži - romantika ve městě lásky je situován v letovisku Paříž. Doprava do letoviska Paříž je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější First MinuteSilvestr 2022/2023, ve Francii v zimě.

      Francie v prosinci - luxusní dovolená - nejlepší recenze

      Francie v prosinci - luxusní dovolená - nejlepší recenze

      Nejlepší recenze 0 % má ze 50 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Apartmány Les Balcons Le Haut. Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu na tuto týdenní dovolenou je sobota 31. prosince 2022 a den příjezdu/příletu je sobota 7. ledna 2023. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 10 836 Kč. Pobyt je bez stravy v délce 8 dní, 7 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Francie a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Val Cenis, kde se ubytování Apartmány Les Balcons Le Haut nachází se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou First MinuteSilvestr 2022/2023, ve Francii v zimě s nejlepší recenzí v rezortu Val Cenis.

      Jaké jsou možnosti dovolené ve Francii?

      Dovolená a Last Minute

      Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Francie vyberte úvodní stránku v Franciedovolena.cz - dovolená Francie a Last Minute zájezdy 2022 a 2023. Vaší dovolenou: Francie v prosinci - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do Francie. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
      Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty ve Francii 2022 a 2023, odpovídající vašemu výběru.

      Doprava

      Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do Francie? Pro pobyty ve Francii lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autem, autobusem, letecky nebo letecky z Prahy.
      Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou ve Francii letecky 2022/2023 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

      Strava

      Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování ve Francii s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
      Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou ve Francii připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo ve Francii a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

      Termín

      Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2022, případně dovolené 2023. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace ve Francii příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si ve Francii svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo Silvestra ve Francii v prosinci, v lednu nebo v únoru. Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Bulharska? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Bulharsku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Bulharsko v měsících červen, červenec a srpen - Bulharsko v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Bulharsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.

      Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Francie? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení ve Francii na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Francie v měsících červen, červenec a srpen - Francie v létě. Vychutnejte si relax na podzim ve Francii v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
      Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do Francie jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2022 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2023.


      Alternativní dovolená

      Nevybrali jste si v Franciedovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou ve Francii můžete vyzkoušet například také web Last Minute Francie. Zajímají vás možnosti rekreace v prosinci v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou v prosinci jako Chorvatsko v prosinci - luxusní dovolená, Itálie v prosinci - luxusní dovolená nebo například Jordánsko v prosinci - luxusní dovolená či Kanárské ostrovy v prosinci - luxusní dovolená.

      Výběr lokality

      Svůj pobyt ve Francii můžete vybrat z následujících 36 letovisek / rezortů:

      Web Franciedovolena.cz nevyužívá cookies.
      Prohledáváme zájezdy od: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
      Kontakt a reklama
      Copyright © 2022. Franciedovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Francie.