Francie v květnu - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 618

Francie v květnu - recenze - nejlepší recenze

Francie v květnu - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má podle 9 hodnotících uživatelů 2hvězdičkový Rezidence Les Oceanides. V termínu od 29.5. do 5.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 545 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Azurové pobřeží, kde se ubytování Rezidence Les Oceanides nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute ve Francii s nejlepší recenzí.

Nejlevnější Francie v květnu - recenze

Nejlevnější Francie v květnu - recenze

Nejlevnější dovolenou Francie v květnu - recenze pořídíte v ubytování Rezidence Marina Corsa *** Trav. Svou rekreaci v období od 2.5. do 9.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 690 Kč, bez stravy. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Rezidence Marina Corsa *** Trav je situován v letovisku Korsika. Doprava do letoviska Korsika je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute ve Francii s průměrnou recenzí 86 % dle 21 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Francie v květnu - recenze

Francie v květnu - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Francii? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Sofitel Lyon Bellecour v letovisku Lyon. V období od 11.5. do 13.5.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 17 890 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Lyon, kde se ubytování Sofitel Lyon Bellecour nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute ve Francii.

Jaké jsou možnosti dovolené ve Francii?Výběr lokality
Svůj pobyt ve Francii můžete vybrat z následujících 36 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Franciedovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou ve Francii můžete vyzkoušet například také web Last Minute Francie. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Portugalsko, Řecko nebo například Slovinsko či Srí Lanka.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Francie v květnu - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Franciedovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Francie. Web Franciedovolena.cz využívá cookies.