Francie v květnu - luxusní dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 697

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Luxusní Francie v květnu - luxusní dovolená

Francie v květnu - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Francii? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Shangri-La Paris v letovisku Paříž. V období od 20.5. do 24.5.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 75 490 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Paříž, kde se ubytování Shangri-La Paris nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené ve Francii.

Nejlevnější Francie v květnu - luxusní dovolená

Nejlevnější Francie v květnu - luxusní dovolená

Nejlevnější dovolenou Francie v květnu - luxusní dovolená ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 5hvězdičkovém ubytování Sofitel Lyon Bellecour. Svou rekreaci v období od 5.5. do 7.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 17 890 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Sofitel Lyon Bellecour je situován v letovisku Lyon. Doprava do letoviska Lyon je v rámci této nabídky ✈ letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější Last Minute ve Francii.

Francie v květnu - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Francie v květnu - luxusní dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Shangri-La Paris. Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. V termínu od 31.5. do 4.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 75 490 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Paříž, kde se ubytování Shangri-La Paris nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou ve Francii s nejlepší recenzí v oblasti Paříž.

Jaké jsou možnosti dovolené ve Francii?


Výběr lokality

Svůj pobyt ve Francii můžete vybrat z následujících 36 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Franciedovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou ve Francii můžete vyzkoušet například také web Last Minute Francie. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Thajsko, pobyty Turecko nebo například zájezdy Zanzibar či Last Minute Bali.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Francie v květnu - luxusní dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Franciedovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Francie. Web Franciedovolena.cz využívá cookies.