Francie v květnu - hotely

Zobrazeno 1-10 z celkem 57

Nejlevnější Francie v květnu - hotely

Nejlevnější Francie v květnu - hotely

Nejlevnější dovolenou Francie v květnu - hotely pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Ibis Budget Porte De Bagnolet. Svou rekreaci v období od 7.5. do 9.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 7 222 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Ibis Budget Porte De Bagnolet je situován v letovisku Paříž. Doprava do letoviska Paříž je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute ve Francii s průměrnou recenzí 76 % dle 11 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Francie v květnu - hotely

Francie v květnu - hotely - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Francii? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Terrass Hotel v letovisku Paříž. V období od 31.5. do 2.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 15 490 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Paříž, kde se ubytování Terrass Hotel nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute ve Francii.

Francie v květnu - hotely - nejlepší recenze

Francie v květnu - hotely - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 84 % má podle 11 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Hotel Ibis Porte De Italie. V termínu od 7.5. do 9.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 7 958 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Paříž, kde se ubytování Hotel Ibis Porte De Italie nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute ve Francii s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené ve Francii?


Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality ve Francii. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů ve Francii bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v květnu - hotely, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely ve Francii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Francie, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Francie v květnu - hotely levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené ve Francii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt ve Francii můžete vybrat z následujících 36 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Franciedovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou ve Francii můžete vyzkoušet například také web Last Minute Francie. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Slovensko, Spojené arabské emiráty nebo například Španělsko či Thajsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Francie v květnu - hotely můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Franciedovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Francie. Web Franciedovolena.cz využívá cookies.