Francie v květnu - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 616

Nejlevnější Francie v květnu - First Minute

Nejlevnější Francie v květnu - First Minute

Nejlevnější dovolenou Francie v květnu - First Minute pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Sognu Di Mare (Bra100). Svou rekreaci v období od 1.5. do 8.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 023 Kč, bez stravy. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Sognu Di Mare (Bra100) je situován v letovisku Korsika. Doprava do letoviska Korsika je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute ve Francii.

Luxusní Francie v květnu - First Minute

Francie v květnu - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Francii? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Plaza Athenee v letovisku Paříž. V období od 4.5. do 8.5.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 82 090 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Paříž, kde se ubytování Plaza Athenee nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute ve Francii.

Francie v květnu - First Minute - nejlepší recenze

Francie v květnu - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má podle 9 hodnotících uživatelů 2hvězdičkový Rezidence Les Oceanides. V termínu od 1.5. do 15.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 23 239 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Azurové pobřeží, kde se ubytování Rezidence Les Oceanides nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute ve Francii s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené ve Francii?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v květnu - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely ve Francii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Francie, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Francie v květnu - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené ve Francii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt ve Francii můžete vybrat z následujících 36 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Franciedovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou ve Francii můžete vyzkoušet například také web Last Minute Francie. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Německo First Minute, Polsko First Minute nebo například Rakousko First Minute či Slovensko First Minute.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Francie v květnu - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Franciedovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Francie. Web Franciedovolena.cz využívá cookies.