Francie - Last Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 270

Nejlevnější Francie - Last Minute

Nejlevnější Francie - Last Minute

Nejlevnější dovolenou Francie - Last Minute pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Fns026. Svou rekreaci v období od 5.12. do 12.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 774 Kč, bez stravy. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Fns026 je situován v letovisku Normandie. Doprava do letoviska Normandie je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Super Last Minute ve Francii.

Luxusní Francie - Last Minute

Francie - Last Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Francii? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Plaza Athenee v letovisku Paříž. V období od 10.12. do 14.12.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 82 090 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Paříž, kde se ubytování Plaza Athenee nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Last Minute ve Francii.

Francie - Last Minute - nejlepší recenze

Francie - Last Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 84 % má podle 11 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Hotel Ibis Porte De Italie. V termínu od 10.12. do 13.12.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 9 790 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 8 % z původní ceny 10 641 Kč. Do lokality Paříž, kde se ubytování Hotel Ibis Porte De Italie nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Last Minute ve Francii s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené ve Francii?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - Last Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely ve Francii. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Francie, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Francie - Last Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené ve Francii můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt ve Francii můžete vybrat z následujících 36 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Franciedovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou ve Francii můžete vyzkoušet například také web Dovolená Francie. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Chorvatsko, Jordánsko nebo například Kapverdské ostrovy či Kypr.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Francie - Last Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Franciedovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Francie. Web Franciedovolena.cz využívá cookies.